O nas...
Email

Jeśli zajrzeliście Państwo na naszą stronę to znaczy, że jesteście zainteresowani współpracą z najlepszymi. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w zakresie wykonywania szeroko pojętych produktów reklamowych.

Otworzyliśmy tą firmę z pasji do samego tematu, dzięki tej pasji jesteśmy prawdziwymi specjalistami z olbrzymią świadomością zawodową, którą wykorzystujemy w codziennej pracy. Cały czas się uczymy i poszerzamy naszą wiedzę obserwując rynek wykonawczy jak i rynek potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi materiałami, maszynami, oraz technologiami, które w dzisiejszych czasach zmieniają się bardzo szybko. Jesteśmy grupą ludzi zajmujących się technologią produktu reklamowego, olbrzymia wiedza materiałoznawcza pozwala nam tworzyć produkty na najwyższym warsztatowym poziomie.

Współpracujemy także ze specjalistami z dziedziny składu komputerowego. Jesteśmy elastyczni, nie traktujemy nikogo z góry, a dzięki specyfice naszej działalności możemy sobie pozwolić, aby każdego traktować w sposób indywidualny i nie są to tylko pijarowskie popisy ale fakt, który możecie Państwo sprawdzić podejmując z nami współpracę.

Zakres prowadzonych przez nas usług jest różnorodny, posiadany przez nas park maszynowy pozwala wykonać prawie wszystkie stawiane przed nami zadania a fakt posiadania własnego sprzętu czyni nas konkurencyjnymi cenowo na rynku wykonawców. Zapraszamy także do przejrzenia zakładki oferta, gdzie opisujemy nasz sprzęt oraz jego możliwości. W galerii naszych realizacji znajdziecie Państwo materiał zdjęciowy pokazujący nasze rzeczywiste możliwości wykonawcze.

Zapraszamy do podjęcia kontaktu z nami ponieważ jako nieliczni gwarantujemy naprawdę elastyczną i zadowalającą współpracę o czym mamy nadzieję Państwo się przekonają.

Zespół Xline.

 

 

Firma reklamowa XLiNE produkuje reklamy, które mają zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy m.in. druk wielkoformatowy, banery, frezowanie, grawerowanie, cięcie laserem, cięcie plexi, litery przestrzenne 3d, kasetony, tablice, standy, oklejanie aut. Posiadany park maszynowy pozwala nam na bieżąco kontrolować jakość procesu produkcyjnego. Zapraszamy XLiNE Łódź.Pytania, wątpliwości?


tel. 512 086 068