PODŚWIETLANE LITERY 3D
Email

Specjalizujemy się m.in. w wykonywaniu liter przestrzennych, logotypów i znaków graficznych z różnych materiałów m.in. ze styroduru, plexi czy pcv. Posiadany park maszynowy pozwala zaoferować krótkie terminy realizacji z zachowaniem atrakcyjnych cen.

Litery 3D to obecnie jedno z popularniejszych rozwiązań reklamy wizualnej. Dzięki tej formie reklamy można prezentować informacje o firmie zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnętrznych elewacjach budynków. Podświetlane litery 3D są doskonałą formą reklamy widoczną zarówno w dzień jak i w nocy.

Możemy wykonać każdy kształt, o różnych grubościach, w dowolnym istniejącym kolorze, z licem z dowolnego materiału.

Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów oraz różnych metod podświetlenia, każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie. Wybór właściwej technologii do zbudowania odpowiednich liter 3D znacząco wpływa na żywotność i estetykę tworzonych znaków.

Litery podświetlane - boki liter wykonujemy z taśmy aluminiowej lub pcv w dowolnym kolorze; lico z plexi. Do podświetlenia stosujemy diody LED.

Litery podświetlane (do tyłu) - lico i boki wykonane może być z różnych materiałów np. DIBOND, plexi, PCV dodatkowo malowane lub wyklejane folią w wybranym kolorze. Spód liter wykonany z plexi przezroczystej lub opal co zapewnia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację. Do podświetlenia stosujemy diody LED.

Litery niepodświetlane - najczęściej są wykonywane ze STYRODURU i malowane na dowolny kolor z palety RAL, dodatkowo lico może być uszlachetnione np. plexi, DIBONDEM, srebrnym lub złotym lustrem, srebrnym lub złotym aluminium szczotkowanym itd.

Dodatkowo grafiki czy litery możemy montować na konstrukcji lub płycie, dzięki czemu dostaną państwo w całości wykonaną reklamę, z podłączeniem pełnego zasilania, tak by wystarczyło przykręcić konstrukcję lub płytę do ściany na kołki rozporowe.

 

Firma reklamowa XLiNE produkuje reklamy, które mają zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy m.in. druk wielkoformatowy, banery, frezowanie, grawerowanie, cięcie laserem, cięcie plexi, litery przestrzenne 3d, kasetony, tablice, standy, oklejanie aut. Posiadany park maszynowy pozwala nam na bieżąco kontrolować jakość procesu produkcyjnego. Zapraszamy XLiNE Łódź.Pytania, wątpliwości?


tel. 512 086 068