Reklama na pojazdach poprzez oklejanie samochodów - XLiNE Łódź
REKLAMY NA POJAZDACH
Email

Profesjonalny wrapping cars Łódź ? całkowicie bezpieczna metoda promocji firmy i zmiany wyglądu auta

Jednym z istotniejszych i bardziej rozbudowanych punktów w ofercie naszej firmy z Łodzi jest reklama na pojazdach, oklejanie samochodów i zmiana koloru auta. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat zmiany wyglądu karoserii, a także dostęp do profesjonalnych narzędzi i materiałów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonania zlecenia, bez obaw o uszkodzenie pierwotnej powłoki lakierniczej. Coraz bardziej popularny w Polsce wrapping cars dzięki nam dostępny jest odtąd dla klientów z Łodzi oraz najbliższych okolic. Atrakcyjny cennik, szeroki wybór kolorów foli oraz możliwość indywidualnego dostosowania nadruku do potrzeb i koncepcji przez Państwa przedstawionych, również stanowią wyznacznik profesjonalizmu efektów naszej pracy.

Zmiana koloru auta Łódź ? nasze oklejanie samochodów tworzy prawdziwe działa sztuki

Naszą ofertę kierujemy między innymi do firm i osób prywatnych, które poprzez zmianę wyglądu karoserii pojazdu (lub jej wybranych elementów), chcą uzyskać nowy i oryginalny wygląd samochodu. Usługa pod nazwą wrapping cars to doskonały sposób by efektywnie przeprowadzić tego typu metamorfozę, do której serdecznie zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców miasta Łódź. Przy użyciu specjalnej foli oraz kilku dodatkowych akcesoriów jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dokonać nie tylko zmiany koloru całego auta, ale i zmienić ?typ lakieru? (np. z błyszczącego na matowy czy też perłowy) oraz jego fakturę. Elementy samochodu pokryte dla przykładu folią ?carbon? nadadzą całemu pojazdowi sportowego zacięcia, a dodatkowo znajdująca się pod spodem warstwa lakieru otrzyma dodatkową ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Profitów dla tej usługi jest jednak więcej, dlatego nasi klienci lubią korzystać z tej alternatywy jaką jest oklejanie samochodów. Łódź oraz jej mieszkańcy szybko orientują się, że jest to sposób najbardziej wydajny, szybszy, a co najważniejsze o wiele tańszy niż wizyta u lakiernika.

Wypromuj swoją działalność i sprawdź co może zaoferować Ci reklama na pojazdach ? Łódź

Ważną grupą docelową dla naszej oferty są również firmy, które przy pomocy reklamy na pojazdach chcą urozmaicić i tym samym zwiększyć efektywność działań marketingowych swojej działalności. Niezależnie więc od rodzaju pojazdu oraz jego wielkości mogą być Państwo pewni, że nasza usługa zostanie wykonana dokładnie, terminowo oraz zachowując pełną estetykę, by naklejone treści promocyjne nie tylko przyciągały wzrok, ale i aby były trwałe i nie utrudniały manewrowaniem pojazdem, np. ograniczając widoczność. Swoją pracę wykonujemy z pasją, dlatego każdy klient może liczyć u nas na indywidualne podejście do zlecenia oraz na fachowe doradztwo odnośnie reklamy na pojazdach (także jeśli chodzi o projekt i skład komputerowy całej grafiki).

oklejamy:
samochody, autobusy, łodzie, samoloty, skutery, quady i inne

 

Firma reklamowa XLiNE produkuje reklamy, które mają zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy m.in. druk wielkoformatowy, banery, frezowanie, grawerowanie, cięcie laserem, cięcie plexi, litery przestrzenne 3d, kasetony, tablice, standy, oklejanie aut. Posiadany park maszynowy pozwala nam na bieżąco kontrolować jakość procesu produkcyjnego. Zapraszamy XLiNE Łódź.